JUUBELITOIMKOND JA KONTAKT
vil! Indrek Mustimets Juubelitoimkonna juht +372 5063 076 indrekindrek@gmail.com
vil! Margus Ots Vilistlaskogu esimees +372 5082 244 margus.ots@gmail.com
vil! Tanel Tärgla Vilistlaskogu laekur – osavõtumaksud, repardid, annetused +372 5592 0492 Tanel.Targla@emu.ee
vanamees tgl! Kalev Kasemets Pidustuste korraldus, logistika, suhtlemine tegevkonvendiga +372 5345 6213 kalevk@gmail.com
tgl! Markus Toompere Kultuuritoimkond +372 5556 7464 markustoompere@gmail.com
tgl! Uku Püttsepp Kultuuritoimkond +372 5590 2392 ukup@ut.ee
vil! Andres Lõhmus Registreerimine juubelile ja kirjavahetus +372 5340 2626 stokuonu@gmail.com
vil! Marko Luts Konvendihoone küsimused +372 5345 8181 marko.luts@gmail.com
vil! Märt Potter Tehnilised lahendused +372 5330 5148 potter@salibar.ee
vil! Juhani Püttsepp Juubelialbumi toimetaja +372 5159 644 Juhani.Pyttsepp@emu.ee
vil! Kaarel Antons Juubelialbumi toimetaja +372 5698 3922 kaarel.antons@gmail.com
vil! Lauri Luht Ugala esindaja Tallinnas +372 5919 3066 lauriluht@gmail.com
tgl! Rait Teder Suhtlus väliskülalistega (teiste riikide korporatsioonid ja tudengiorganisatsioonid) +372 512 8643 rait.teder@gmail.com
vil! Urmas Rosenberg Juubeli koduleht +372 56 455 789 urmas.rosenberg@gmail.com